Kuchyne na mieru

Štýlovo – so srdcom ✔︎ rýchlo, kvalitne! ☛

 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link

Kuchyne na mieru:

Stolárstvo Miloš Žák

Pri výrobe kuchýň na mieru je dôležité uvedomiť si praktickosť pri požívaní výrobku a stanoviť si priority, ako budú rozmiestnené dôležité časti kuchyne, ako sú spotrebiče, drezy, digestory... a až potom doplánovať ostatné vybavenie kuchyne. V dnešnej dobe dávajú zákazníci prednosť vzdušným a mobilným kuchynským zostavám. I tu ponúkame zákazníkom širokú škálu farieb, i štruktúr, ba dokonca kombináciu s rôznymi druhmi materiálov.

Kuchyne na mieru: Široký sortiment kvalitného kovania Vám zabezpečí dlhú trvácnosť výrobku. Zákazník si zvolí štýl, prevedenie, vybavenie kuchyne, a po dôkladnom zameraní Vám vyhotovím plán kuchyne. Po jeho odsúhlasení sa dohodneme na termíne montáže kuchyne. Cena závisí od vašej náročnosti.

Kuchyne na mieru! Buďte originály... Prečo mať pásovo vyrábaný nábytok, predávaný vo veľkoobchodoch keď môžete mať jedinečne kvalitné dizajnové kúsky zhotovené na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek? Kontaktujte nás!

Klikni na obrázok a zväčší sa.

 • Kuchynská linka

  Kuchynská linka

Kuchynská linka: v prevedení borovyca masiv
Stacks Image 387
pracovná doska je v prevedení terazo
kuchynské dvierka sú tvarované a povrchovo upravené, závesy dvierok sú click on
linka má zabudovaný set vstavaných spotrebičov so plynovou varnou
doskou a odsávačom pár
dres je nerezový, rohový
 • Kuchynská linka

  Kuchynská linka

Kuchynská linka: v prevedení jelša
Stacks Image 419
sú použité drevotrieskové, laminované dosky od firmy Egger, Rakúsko
pracovná doska je v prevedení žula čierna
kuchynské dvierka sú tvarované a fóliované, závesy dvierok sú click on
linka má zabudovaný set vstavaných spotrebičov so sklokeramickou varnou doskou a odsávačom pár
dres je nerezový, rohový

Kuchyňa je miestom, kde zvyčajne začínate svoj deň, a taktiež aj končíte. Je miestom spoločných stretnutí rodiny, je miestom prípravy jedál. Kuchyňa vytvára pohodlie vášho domova.

Ponúkame široký výber dekórov pre pohodlie vašej novej kuchyne. Nie každý dom má priestrannú kuchyňu, ale to by nemal byť problém pre vás, pretože i malý priestor vie vyčariť útulnú a praktickú kuchyňu. Kuchyne na mieru zohľadňujú individuálne potreby každého zákazníka a ukrývajú v sebe čaro, šarm a nezameniteľný štýl.

Naše kuchyne na mieru majú reputáciu trvanlivosti, dizajnu voľby a vynikajúcu kvalitu, vznikajúce z drevotieskovej laminátovej dosky rakúskej firmy Egger. Máte možnosť vytvoriť si dizajn svojich individuálnych potrieb, vytvoriť určitú atmosféru alebo dať osobný charakter prostredníctvom unikátnych kuchynských pracovných dosiek.

Stolárstvo
Miloš Žák

Farská 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
(Trnava)
zak.stolarstvo@gmail.com
Mobil: 0908 832728

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku.

Sledujte ma na:

Nielen kvalita, odbornosť a rýchlost, no práca s nadšením a radosťou.