Štýlovo – so srdcom ✔︎ rýchlo, kvalitne! ☛
Kuchyne na mieru ✔︎ rýchlo, kvalitne! ☛
  •  
  • Mobil: +421 908 832 728 E-mail 0

Kuchyne na mieru

Kuchyne na mieru:

Stolárstvo Miloš Žák

Pri výrobe kuchýň na mieru je dôležité uvedomiť si praktickosť pri požívaní výrobku a stanoviť si priority, ako budú rozmiestnené dôležité časti kuchyne, ako sú spotrebiče, drezy, digestory... a až potom doplánovať ostatné vybavenie kuchyne. V dnešnej dobe dávajú zákazníci prednosť vzdušným a mobilným kuchynským zostavám. I tu ponúkame zákazníkom širokú škálu farieb, i štruktúr, ba dokonca kombináciu s rôznymi druhmi materiálov.

Kuchyne na mieru: Široký sortiment kvalitného kovania Vám zabezpečí dlhú trvácnosť výrobku. Zákazník si zvolí štýl, prevedenie, vybavenie kuchyne, a po dôkladnom zameraní Vám vyhotovím plán kuchyne. Po jeho odsúhlasení sa dohodneme na termíne montáže kuchyne. Cena závisí od vašej náročnosti.

Kuchyne na mieru! Buďte originály... Prečo mať pásovo vyrábaný nábytok, predávaný vo veľkoobchodoch keď môžete mať jedinečne kvalitné dizajnové kúsky zhotovené na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek? Kontaktujte nás!

Klikni na obrázok a zväčší sa.

  •  Kuchynská linka

    Kuchynská linka

Kuchynská linka: v prevedení borovyca masiv

    pracovná doska je v prevedení terazo

    kuchynské dvierka sú tvarované a povrchovo upravené, závesy dvierok sú click on

    linka má zabudovaný set vstavaných spotrebičov so plynovou varnou

    doskou a odsávačom pár

    dres je nerezový, rohový

  •  Kuchynská linka

    Kuchynská linka

Kuchynská linka: v prevedení jelša

    sú použité drevotrieskové, laminované dosky od firmy Egger, Rakúsko

    pracovná doska je v prevedení žula čierna

    kuchynské dvierka sú tvarované a fóliované, závesy dvierok sú click on

    linka má zabudovaný set vstavaných spotrebičov so sklokeramickou varnou doskou a odsávačom pár

    dres je nerezový, rohový

Kuchyňa je miestom, kde zvyčajne začínate svoj deň, a taktiež aj končíte. Je miestom spoločných stretnutí rodiny, je miestom prípravy jedál. Kuchyňa vytvára pohodlie vášho domova.

Ponúkame široký výber dekórov pre pohodlie vašej novej kuchyne. Nie každý dom má priestrannú kuchyňu, ale to by nemal byť problém pre vás, pretože i malý priestor vie vyčariť útulnú a praktickú kuchyňu. Kuchyne na mieru zohľadňujú individuálne potreby každého zákazníka a ukrývajú v sebe čaro, šarm a nezameniteľný štýl.

Naše kuchyne na mieru majú reputáciu trvanlivosti, dizajnu voľby a vynikajúcu kvalitu, vznikajúce z drevotieskovej laminátovej dosky rakúskej firmy Egger. Máte možnosť vytvoriť si dizajn svojich individuálnych potrieb, vytvoriť určitú atmosféru alebo dať osobný charakter prostredníctvom unikátnych kuchynských pracovných dosiek.

Stolárstvo
Miloš ŽákFarská 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
(Trnava)
Slovensko

Mobil: +421 908 832 728
E-mail: zak.stolarstvo@gmail.com

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku.

Nielen kvalita, odbornosť a rýchlosť, no práca s nadšením a radosťou.

© 2012 - 2024 Stolárstvo Miloš Žák I Made by pmalenky.com