Štýlovo – so srdcom ✔︎ rýchlo, kvalitne! ☛
Vstavané skrine na mieru ✔︎ rýchlo, kvalitne! ☛
  •  
  • Mobil: +421 908 832 728 E-mail 0

Vstavané skrine

Starostlivosť o nábytok:

Stolárstvo Miloš Žák

Jedno veľmi praktické a priestorovo úsporné riešenie je inštalácia vstavanej skrine. Umožňuje maximálne využitie priestoru. Používajú sa nielen v domácnostiach, ale aj v kanceláriách, ktoré vyžadujú veľa priestoru pre dokumentáciu a ukladanie šanónov. Vstavaný nábytok môže mať rôzne vnútorné vybavenie ako policový systém, vešiaková tyč, zásuvky, vysúvacie zásuvky či drôtené koše, pohyblivé kontajnery so zásuvkami, a tiež vnútorné osvetlenie. Aj rôzne iné komponenty uľahčia organizáciu úložného priestoru a jeho prehľadnosť.

Každý z nás by sa chcel vo svojom príbytku cítiť príjemne a zároveň byť zosúladený s priestorom, v ktorom žije. V tom vám môže pomôcť vstavaná skriňa na mieru.

Pokiaľ ide o navrhovanie a zdobenie domu, každý malý detail je dôležitý - každá izba by mala mať svoju vlastnú jedinečnú chuť, ktorá sa odlišuje od ostatných a dáva tvorivú slobodu. Jedno veľmi praktické a priestorovo úsporné riešenie je inštalácia vstavanej skrine. Umožňuje maximálne využitie priestoru.

Každý si môže namiešať kombináciu podľa vlastnej potreby a finančných možností. Posuvné dvere ponúkajú fantastické výhody, ušetrením priestoru a zjednodušia údržbu. Majú širokou škálu detailov, rôznych tvarov a veľkostí, paletu fariebpovrchovej úpravy. Vkladajú sa tiež zrkadlá, lakované sklo, farebné sklo, čiastočne matné zrkadlá, alebo dokonca kombinácia štýlov. Je naozaj z čoho vyberať a každý si príde na svoje. Kontaktujte nás!

Každý projekt - jedinečný a vytvorený s ohľadom na vlastnosti vášho domova, vytvára pohodlie a jedinečný štýl.

Podľa učenia Feng Shui je váš domov živí organizmus. Pretože naše telá sú plné energie a ak energia sa pohybuje voľne po našom tele, sme silní a mocní, ale keď ju niečo blokuje, sme chorí a náš domov je plný energie zvanej čchi, ktorá by mala voľne pohybovať, voľne a plynulo. Správny pohyb energie zabezpečuje zdravé životné prostredie pre obyvateľov.

S vašou vstavanou skriňou sa stretávate každé ráno, aby ste sa pripravili na deň. Mala by byť zdrojom radosti a inšpirácie. Najlepší dizajn nábytku by mal zahŕňať aj krásu a funkčnosť. A mali by ste vziať do úvahy aj ďalšie faktory, ako vzor, farbu, kvalitu a štýl...

Stolárstvo
Miloš ŽákFarská 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
(Trnava)
Slovensko

Mobil: +421 908 832 728
E-mail: zak.stolarstvo@gmail.com

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku.

Nielen kvalita, odbornosť a rýchlosť, no práca s nadšením a radosťou.

© 2012 - 2024 Stolárstvo Miloš Žák I Made by pmalenky.com