<

Nábytok na mieru

Štýlový nábytok na mieru z dreva ✔︎ rýchlo, kvalitne!

 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link

Nábytok na mieru:

Stolárstvo Miloš Žák

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku. Po dôkladnom zameraní Vám zhotovím návrh výrobku. Ak ide o náročnejšieho klienta, svoj návrh prekonzultujem s dizajnerkou.

Uprednostňuje sa funkcia výrobku, kvalita, dobrý dizajn a taktiež dobrý pomer kvality voči cene. V ponuke máme širokú škálu farieb a štruktúr a taktiež máme široký sortiment nábytkového kovania, ktoré zabezpečí zákazníkovi vysokú funkčnosť výrobku.

Popustite uzdu svojej fantázii, a príďte ku mne zrealizovať svoj sen! V súčasnej dobe je veľa módnych trendov na poli dizajnu nábytku. Ja hovorím ale jedno: dajte šancu sebe a svojmu príbytku, nech vznikne krása iného charakteru. Mám rád výzvy, pretože mi dávajú radosť so zažitia nových skúseností.

Buďte originály... Prečo mať pásovo vyrábaný nábytok, predávaný vo veľkoobchodoch keď môžete mať jedinečne kvalitné dizajnové kúsky zhotovené na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek? Kontaktujte nás!

Klikni na obrázok a zväčší sa.

 • Komoda

  Komoda

Komoda: v prevedení čerešňa.
Stacks Image 387
použité sú drevotrieskové, laminátové dosky od firmy Egger, Rakúsko
závesi komody sú s integrovaným tlmiacim mechanizmom
poličky sú ukotvené na titánových sperách, ktoré sú zabudované v policiach
na výrobkoch sú použité kovové úchytky typu matný chróm
celý výrobok je zosilený, aby vyvolal masívny vzhľad
celkový výrobok pozostáva s 2 policových skriniek a šuflíkovej zostavy
zásuvkový systém je s integrovaným tlmičom a doťahom
 • Manželská posteľ

  Manželská posteľ

Manželská posteľ: v prevedení orech dion.
Stacks Image 614
použité sú drevotrieskové laminované dosky, od firmy Egger, Rakúsko
celý výrobok je zosilený, aby vyvolal masívny vzhľad
nočné stolíky sú zasúvacieho typu, a dajú sa zasunúť do čela postele
poličky sú ukotvené na titánových sperách,ktoré sú zabudované v policiach
poličky sú v prevedení orech dion, a vanilka

Keď ľudia začnú premýšľať o dizajne interiéru ich domova, nábytok je najdôležitejšia vec, kde venujú pozornosť. Zvyčajne sa snažia zlúčiť dizajn, funkčnosť a priestor a práve tieto tri dôvody je možné skĺbiť s nábytkom na mieru. Nábytok na mieru má v sebe neopakovateľné čaro, pretože spĺňa individuálne potreby každého zákazníka a v tom ukrýva v sebe jedinečnosť, a nezameniteľný štýl.

Milujem tvorivú prácu a som rád, že Vám môžem dať niečo hmatateľné, čo vám urobí radosť. Nábytok vyrábame s láskou a citom, a podľa Vašich predstáv, čím kladieme dôraz na kvalitu a precíznosť spracovania.

Neustále sledujem trendy a vnášam pokrok do svojej technológie. Používam všetky skvelé doplnky od košíčkov na príbory, inteligentné úchytky, či osobitné madielka. Príďte a presvečte sa o tom.

Váš nábytok nebude taký aký vidíte v obchodoch. Váš nábytok bude jedinečný, stvorený s láskou a vdýchnutou dušou!

Takže - neváhajte a využite svoje vlastné živé nápady!

Malé okienko profesionála...

Nábytok, zariadenie interiéru a drevo

V rôznych oblastiach činnosti človeka hrá drevo nezastupiteľnú úlohu. Drevo nachádza svoje uplatnenie v stavebníctve, v nábytkárstve, či v umení. Aj v súčasnosti je nenahraditeľné. Interiéry bez prítomnosti drevených prvkov dnes nájdeme len veľmi ťažko. Jeho štruktúrna a farebná premenlivosť mu dávajú svoju jedinečnosť a vyhľadávajú ho takmer všetci majitelia domácností v snahe oživiť ním priestor. V Európe sú pre výrobu nábytku používané hlavné druhy drevín, ako sú breza, buk, dub, čerešňa, jaseň, javor, jelša, smrek. Trh s nábytkom v súčasnosti zvyšuje popularitu masívneho nábytku. Všetky kusy nábytku a nábytkové systémy sú neustále vo vývoji. Takmer všetky trendy masívneho nábytku sú ponúkané aj v lacnejšej forme dyhovaného nábytku.V súčastnej dobe používanie LDTD (laminované drevotrieskové dosky) sú najrozšírenejšie, a to pre ich jednoduché tvarové spracovanie, dobré pevnostné vlastnosti, pomerne nízku cenu a netradičný dizajn. Lamino je ponúkané v rade farieb a štruktúr, a vyrába sa z neho štandardný aj luxusný nábytok.

Stolárstvo
Miloš Žák

Farská 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
(Trnava)
zak.stolarstvo@gmail.com
Mobil: 0908 832728

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku.

Sledujte ma na:

Nielen kvalita, odbornosť a rýchlost, no práca s nadšením a radosťou.