Štýlový nábytok na mieru z dreva ✔︎ rýchlo, kvalitne!
Štýlový nábytok na mieru z dreva ✔︎ rýchlo, kvalitne!
  •  
  • Mobil: +421 908 832 728 E-mail 0

Nábytok na mieru

Nábytok na mieru:

Stolárstvo Miloš Žák

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku. Po dôkladnom zameraní Vám zhotovím návrh výrobku. Ak ide o náročnejšieho klienta, svoj návrh prekonzultujem s dizajnerkou.

Uprednostňuje sa funkcia výrobku, kvalita, dobrý dizajn a taktiež dobrý pomer kvality voči cene. V ponuke máme širokú škálu farieb a štruktúr a taktiež máme široký sortiment nábytkového kovania, ktoré zabezpečí zákazníkovi vysokú funkčnosť výrobku.

Popustite uzdu svojej fantázii, a príďte ku mne zrealizovať svoj sen! V súčasnej dobe je veľa módnych trendov na poli dizajnu nábytku. Ja hovorím ale jedno: dajte šancu sebe a svojmu príbytku, nech vznikne krása iného charakteru. Mám rád výzvy, pretože mi dávajú radosť so zažitia nových skúseností.

Buďte originály... Prečo mať pásovo vyrábaný nábytok, predávaný vo veľkoobchodoch keď môžete mať jedinečne kvalitné dizajnové kúsky zhotovené na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek? Kontaktujte nás!

Klikni na obrázok a zväčší sa.

  •  Komoda

    Komoda

Komoda: v prevedení čerešňa.

    použité sú drevotrieskové, laminátové dosky od firmy Egger, Rakúsko

    závesi komody sú s integrovaným tlmiacim mechanizmom

    poličky sú ukotvené na titánových sperách, ktoré sú zabudované v policiach

    na výrobkoch sú použité kovové úchytky typu matný chróm

    celý výrobok je zosilený, aby vyvolal masívny vzhľad

    celkový výrobok pozostáva s 2 policových skriniek a šuflíkovej zostavy

    zásuvkový systém je s integrovaným tlmičom a doťahom

  •  Manželská posteľ

    Manželská posteľ

Manželská posteľ: v prevedení orech dion.

    použité sú drevotrieskové laminované dosky, od firmy Egger, Rakúsko

    celý výrobok je zosilený, aby vyvolal masívny vzhľad

    nočné stolíky sú zasúvacieho typu, a dajú sa zasunúť do čela postele

    poličky sú ukotvené na titánových sperách,ktoré sú zabudované v policiach

    poličky sú v prevedení orech dion, a vanilka

Keď ľudia začnú premýšľať o dizajne interiéru ich domova, nábytok je najdôležitejšia vec, kde venujú pozornosť. Zvyčajne sa snažia zlúčiť dizajn, funkčnosť a priestor a práve tieto tri dôvody je možné skĺbiť s nábytkom na mieru. Nábytok na mieru má v sebe neopakovateľné čaro, pretože spĺňa individuálne potreby každého zákazníka a v tom ukrýva v sebe jedinečnosť, a nezameniteľný štýl.

Milujem tvorivú prácu a som rád, že Vám môžem dať niečo hmatateľné, čo vám urobí radosť. Nábytok vyrábame s láskou a citom, a podľa Vašich predstáv, čím kladieme dôraz na kvalitu a precíznosť spracovania.

Neustále sledujem trendy a vnášam pokrok do svojej technológie. Používam všetky skvelé doplnky od košíčkov na príbory, inteligentné úchytky, či osobitné madielka. Príďte a presvečte sa o tom.

Váš nábytok nebude taký aký vidíte v obchodoch. Váš nábytok bude jedinečný, stvorený s láskou a vdýchnutou dušou!

Takže - neváhajte a využite svoje vlastné živé nápady!

Malé okienko profesionála...

Nábytok, zariadenie interiéru a drevo

V rôznych oblastiach činnosti človeka hrá drevo nezastupiteľnú úlohu. Drevo nachádza svoje uplatnenie v stavebníctve, v nábytkárstve, či v umení. Aj v súčasnosti je nenahraditeľné. Interiéry bez prítomnosti drevených prvkov dnes nájdeme len veľmi ťažko. Jeho štruktúrna a farebná premenlivosť mu dávajú svoju jedinečnosť a vyhľadávajú ho takmer všetci majitelia domácností v snahe oživiť ním priestor. V Európe sú pre výrobu nábytku používané hlavné druhy drevín, ako sú breza, buk, dub, čerešňa, jaseň, javor, jelša, smrek. Trh s nábytkom v súčasnosti zvyšuje popularitu masívneho nábytku. Všetky kusy nábytku a nábytkové systémy sú neustále vo vývoji. Takmer všetky trendy masívneho nábytku sú ponúkané aj v lacnejšej forme dyhovaného nábytku.V súčastnej dobe používanie LDTD (laminované drevotrieskové dosky) sú najrozšírenejšie, a to pre ich jednoduché tvarové spracovanie, dobré pevnostné vlastnosti, pomerne nízku cenu a netradičný dizajn. Lamino je ponúkané v rade farieb a štruktúr, a vyrába sa z neho štandardný aj luxusný nábytok.

Stolárstvo
Miloš ŽákFarská 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
(Trnava)
Slovensko

Mobil: +421 908 832 728
E-mail: zak.stolarstvo@gmail.com

Náš nábytok na mieru vyrábame tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka. Po telefonickom rozhovore, či e-mailovej správe sa dohodneme na termíne, aby sme sa osobne porozprávali o Vašich predstavách o výrobku.

Nielen kvalita, odbornosť a rýchlosť, no práca s nadšením a radosťou.

© 2012 - 2023 Stolárstvo Miloš Žák I Made by pmalenky.com